News

Zynga ogłasza „Harry Potter: Puzzles & Spells” – magiczną grę mobilną typu „trzy w rzędzie”

SAN FRANCISCO–(BUSINESS WIRE)–Spółka Zynga Inc. (Nasdaq:ZNGA), światowy lider w dziedzinie interaktywnej rozrywki, ogłosiła dzisiaj prapremierę gry „Harry Potter: Puzzles & Spells” na wybranych rynkach. Gra na oficjalnej licencji Warner Bros. Interactive Entertainment opublikowana pod marką Portkey Games łączy innowacyjną rozgrywkę typu „trzy w rzędzie” z kultowymi postaciami, fabułą, lokacjami, rzucaniem czarów i fantastyczną otoczką rodem ze Świata Magii Harry’ego Pottera.


Jesteśmy bardzo dumni, że możemy przenieść świat Harry’ego Pottera do świata gier Zyngi. Zależało nam na stworzeniu gry wartej Świata Magii, która spodoba się rzeszom fanów młodego czarodzieja – powiedział Bernard Kim, prezes ds. publikacji w spółce Zynga. – Dzięki połączeniu wszechobecności urządzeń mobilnych i umiejętności zespołu deweloperskiego Zyngi we współpracy z Warner Bros. Interactive Entertainment, tworzymy grę, która zachwyci fanów na całym świecie, niezależnie od grupy wiekowej”.

Wiadomo, że fani Harry’ego Pottera nieustannie celebrują i wzbogacają Świat Magii, tworząc quizy, łamigłówki i gry logiczne osadzone w tym uniwersum. „Harry Potter: Puzzles & Spells” odpowiada na tę potrzebę poszukiwania nowych wyzwań i tajemnic, oferując pierwszą grę typu „trzy w rzędzie” na urządzenia mobilne o tej tematyce. Gracze mogą stworzyć swoją własną postać, dzięki której we wspaniały i zupełnie nowy sposób przeniosą się w bogaty i pełen zagadek Świat Magii. Możliwość odblokowania elementów Świata Magii poprzez odkrywanie nowych czarów i przyrządzanie mikstur będzie okazją do ponownego przeżycia najbardziej niezwykłych scen i spotkania znanych postaci z filmów o Harrym Potterze. Korzystając z magicznych zdolności i przedmiotów, zagadka po zagadce gracze przemierzają fantazyjne poziomy pełne Czekoladowych Żab i innych przeszkód.

W miarę rozwijania zdolności magicznych, gracze zdobywają punkty doświadczenia. Od codziennych wydarzeń po zagadki interaktywne, zdobyte punkty doświadczenia pozwolą zyskiwać nowe magiczne zdolności i nagrody, podnosić poziom umiejętności i czarów oraz dostosować wygląd własnej unikalnej postaci. Gra umożliwi również tworzenie klubów i łączenie sił z innymi fanami poprzez rozmowę i uczestniczenie w specjalnych wspólnych zadaniach, tworząc atmosferę koleżeństwa rodem ze Świata Magii.

Na stronie www.zynga.com fani znajdą informacje na temat dalszych aktualizacji gry „Harry Potter: Puzzles & Spells”, która zostanie wydana na całym świecie na urządzenia z iOS i Androidem i będzie dostępna także na Amazon Kindle i Facebooku.

Zynga

Zynga jest światowym liderem w dziedzinie interaktywnej rozrywki, którego misją jest zbliżanie do siebie ludzi z całego świata za pośrednictwem gier. Już ponad miliard osób miało bezpośrednią styczność z takimi tytułami tej firmy jak „CSR Racing”™, „Empires & Puzzles”™, „Merge Dragons!” ™, „Words With Friends”™ czy „Zynga Poker”™. Gry Zynga dostępne są w ponad 150 krajach świata na wielu platformach społecznościowych i urządzeniach mobilnych. Powstała w 2007 r. spółka ma siedzibę główną w San Francisco i biura w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Indiach, Turcji i Finlandii. Więcej informacji na stronie www.zynga.com lub na profilach Zynga na Twitterze, Instagramie, Facebooku oraz na blogu Zynga.

Warner Bros. Interactive Entertainment

Studio Warner Bros. Interactive Entertainment, oddział Warner Bros. Home Entertainment, Inc., jest wiodącym na świecie wydawcą, deweloperem, licencjodawcą i dystrybutorem treści rozrywkowych na platformach interaktywnych, w tym na konsole, urządzenia przenośne, mobilne i gry na PC zarówno w zakresie projektów własnych, jak i innych producentów.

Portkey Games

Portkey Games, podmiot należący do Warner Bros. Interactive Entertainment, to wytwórnia zajmująca się opracowywaniem gier osadzonych w świecie magii, których inspiracją są powieści autorstwa J. K. Rowling. Portkey Games umożliwia graczom decydowanie o misjach i przygodach, które spotkają ich postać w świecie magii, pozwalając na dokonywanie odkryć i przeżywanie wyjątkowych doznań. Wytwórnia Portkey Games otwiera przed graczami nowe możliwości eksplorowania własnego świata magii i przeżywania w nim własnych magicznych przygód.

Wypowiedzi prognozujące

Niniejsza informacja prasowa zawiera wypowiedzi prognozujące związane m.in. z nazwą, kalendarzem wydawniczym i szczegółami rozgrywki nadchodzącej gry ze świata Harry’ego Pottera. W wypowiedziach prognozujących często pojawiają się słowa „przewidywania”, „prognozowany”, „planowany”, „zamierza”, „będzie”, „spodziewany”, „uważa”, „cel”, „oczekuje” oraz stwierdzenia w czasie przyszłym. Pomyślne osiągnięcie celów objętych takimi wypowiedziami prognozującymi wiąże się z przyjęciem określonych założeń i jest obarczone istotnymi czynnikami ryzyka i niepewności. Nie należy przywiązywać nadmiernej wagi do wypowiedzi prognozujących, ponieważ opierają się one na informacjach dostępnych w dniu ich formułowania. Nadawca nie ma obowiązku aktualizacji takich wypowiedzi. Więcej informacji i szczegółów na temat ryzyka, niepewności i założeń można znaleźć w publicznych wnioskach składanych w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd („SEC”), których kopie można uzyskać na stronie internetowej poświęconej relacjom z inwestorami: http://investor.zynga.com lub na stronie SEC www.sec.gov.

Wizarding World, Harry Potter: Prawa do publikowania © J.K. Rowling. Postaci, nazwy i powiązane oznaczenia: „Harry Potter: Puzzles & Spells”, Portkey Games, Wizarding World i Harry Potter © i ™ Warner Bros. Entertainment Inc. ™ Zynga Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

LOGO WBIE, GODŁO WB: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc. (s20)

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Zynga Media:

Dana Whitney (US)

e-mail: dwhitney@zynga.com
lub

Jonathan Lopera (UK)

e-mail: jlopera@zynga.com

error: Content is protected !!